KONST / Litografier / Färglitografi 16162019
nr 1616 2019
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Signerad, numrerad 34/300, med applikation, skridskoåkare, Färglitografi. Bladets mått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:13:32
22/4 22:23:33
Birgit Broms
nr 1616 2019
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.000 kr |
måndag 29 april 2024 |
| 22/4 22:23:33 | 1 | Vinnande bud |